System Zarządzania Kampaniami Reklamowymi

Opis Systemu

Klient to duża firma marketingowa, posiadająca sieć portali internetowych opartych o WordPress. Potrzebny był jeden nowoczesny system by zarządzać boksami reklamowymi na sieci kilkuset serwisów internetowych.

System oparty o Laravel

Główny system musiał być maksymalnie wygodny oraz szybki w obsłudze, a także stabilny. Odpowiednim rozwiązaniem do tych zadań był Laravel w najnowszej wersji, który w połączeniu z relacyjną bazą danych PostgreSQL zapewniał odpowiednie parametry działania. Całość zainstalowana oraz skonfigurowana na specjalnie dostosowanym serwerze dedykowanym.

Intuicyjna obsługa

Pracownik klienta w prosty i wygodny sposób dodaje kampanię reklamową, wybierając baner oraz grupę tematyczną i słowa kluczowe. System za pomocą inteligentnego algorytmu sam wybiera odpowiednie podstrony gdzie reklama się pojawi. Zaawansowany system automatycznie skanuje wszystkie podstrony serwisów klienta w poszukiwaniu nowych treści za pomocą api, automatycznie eksportuje słowa kluczowe oraz tagi wpisów.

Dedykowana wtyczka do WordPressa

Dla serwisów internetowych klienta zintegrowanych z systemem wystarczy zainstalować dedykowaną wtyczkę do WordPressa która automatycznie łączy się po API tak by zarządzanie reklamami przekazać systemowi.

SZCZEGÓŁY

ZAKRES PRAC

Laravel, WordPress Development, Wtyczka do WordPressa

KATEGORIA

Php, Jquery, Javascript, PostgreSQL