System Obsługi Konkursu

Dedykowane rozwiązanie dla WordPressa

Firma SF Filter, która jest czołowym dostawcą filtrów moblinych oraz przemysłowych wszelkiego rodzaju i pochodzenia w Polsce, stworzyła program lojalnościowy i konkurs w którym, do wygrania były wartościowe nagrody dla uczestników ich programu partnerskiego.

Dedykowany plugin do WordPressa

Firma potrzebowała zaufanego partnera, który stworzy bezpieczny i wygodny system, który umożliwi finalistom wybór wartościowych nagród na podstawie indywidualnego linku, wygenerowanego i przypisanego do każdego klienta.

Ze względu na bardzo dużą ilość finalistów, niezbędne było stworzenie i oprogramowanie dedykowanego rozwiązania, które zautomatyzuje cały ten proces. Tutaj nasza firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom i zaprojektowała dedykowaną wtyczkę do WordPressa która świetnie wywiązała się z zadania. System automatycznie identyfikuje, kim jest osoba odwiedzająca stronę oraz przyznaje adekwatną liczbę punktów do wykorzystania.

Wygodna oraz intuicyjna obsługa formularza

Każdy klient może w łatwy sposób wybrać nagrody oraz wprowadzić adres wysyłki i zamówić jednym kliknięciem. Punkty automatycznie się przeliczają i pozwalają na wybór ilości nagród adekwatnej do salda, adres jest weryfikowany pod kątem poprawności.

Eksport danych z WordPress do Excela (xlsx)

Ze względu na ogromną ilość uczestników, ważnym zadaniem był automatyczny import zwycięzców do systemu WordPress wraz z danymi oraz ilością punktów. Następnie po wyborze nagród potrzebna była opcja eksportu zwycięzców oraz nagród do wysłania z systemu WordPress i bazy danych do pliku Excela. Nasza firma zaprogramowała panel administracyjny WordPressa w ten sposób, że było to możliwe dla pracownika klienta za pomocą tylko jednego kliknięcia!

W ten sposób pracownicy klienta oszczędzili setki godzin i dzięki automatycznemu rozwiązaniu, zamiast przepisywać wszystko ręcznie, otrzymali wygenerowany plik XLSX za pomocą kliknięcia, całą resztę pracy wykonał w tle nasz system.

Perfekcyjna responsywność, płynne działanie w aplikacji mobilnej

Aplikacja webowa została wykonana z bardzo dużą starannością, bazując na materiałach Zleceniodawcy. Dzięki bardzo dokładnemu wykonaniu aplikacja działa świetnie zarówno na laptopie, jak i na telefonach w aplikacji mobilnej.

Bezpieczeństwo oraz stabilność

Ze względu na to, że kwota przyznanych nagród była bardzo wysoka, niezwykle istotna była kwestia bezpieczeństwa aplikacji internetowej, tak by wartościowe nagrody mogły trafić tylko i wyłącznie do partnerów, którzy realnie uzyskali niezbędną ilość punktów. Żeby tego dokonać, zaprojektowany system musiał cechować się bardzo wysokim poziomem zabezpieczeń, wydajnością oraz odpowiednim mechanizmom zabezpieczającym. Dlatego właśnie realizacja tego zadania została powierzona właśnie nam.