Portal Szkoleniowy

Opis Systemu Szkoleniowego

Nowoczesny system e-learningowy oparty o WordPress oraz Woocommerce pozwalający zakupywać kursy oraz produkty fizyczne. Kursanci mogą zapisywać się na szkolenia, uczyć online, zdawać testy oraz otrzymywać certyfikaty potwierdzające umiejętności z zakresu kryptowalut. Płatności odbywają się za pomocą kart płatniczych, kont bankowych lub transakcji z użyciem kryptowalut. Dodatkowo portal szkoleniowy pełni również funkcje informacyjną, gdyż strona głównia jest zbiorem wszystkich najciekawszych newsów ze świata kryptowalut, odświeżanych kilkadziesiąt razy na godzinę. Dzięki temu serwis stanowi kompetendium wiedzy w tej kategorii.

System oparty o WordPress oraz Woocommerce

W celu zapewnienia największych możliwości rozwoju systemu został on oparty o sprawdzone technologie, dzięki którym można pomyślnie wdrażać kolejne funkcjonalności. Cały template opiera się o najnowszą wersję Gutenberga.

Moduł Elearningów

Portal zawiera rozbudowany system elearningów gdzie można w łatwy sposób dodawać nowe szkolenia, quizy, materiały filmowe oraz generować certyfikaty automatycznie po zdanym egzaminie przez kursantów. Możliwe jest również wygodne wyszukiwanie kursów po filtrach oraz szybkie zakupy.

Indywidualnie napisane pluginy do WordPressa

Portal potrzebował indywidualnych rozwiązań które można było osiągnąć tylko i wyłącznie tworząc dedykowane funkcje. Wśród wielu dedykowanych funkcjonalności które zostały zaprogramowane zgodnie z standardami WordPressa jest między innymi integracja z YouTube API w celu pobierania najnowszych filmów z branży, indywidualnie generowane certyfikaty czy też autorski sytem punktowania za aktywności na serwisie oraz wymiany punktów na kody rabatowe, służące do zakupów w dedykowanym sklepie internetowym.

Został wdrożony również indywidualnie zaprojektowany system nagrania użytkowników publikujących treści oraz analizy, premiujący tych z dużą skutecznością i trafnością analiz rynku.

Sklep internetowy Woocommerce

Część kursów jest dostępna bezpłatnie, resztę można zakupić korzystając ze zintegrowanego sklepu internetowego lub wymieniając punkty z dedykowanego systemu nagrania użytkowników za aktywność. 

Projekt logotypu

Zaprojektowany został indywidualny logotyp który został wykorzystany w wielu materiałach reklamowych oraz przekazie medialnym.

SZCZEGÓŁY

ZAKRES PRAC

Woocommerce, Tutor Plus, WordPress Development, Wtyczka do WordPressa

KATEGORIA

Php, Jquery, Javascript, MySQL, Youtube API