Integracja z asari

Integracja strony internetowej z systemem Asari

Od kilku lat świadczymy usługę integracji z systemem asari – poprzez “ASARI API”. Jesteśmy autorami indywidualnych rozwiązań integrujących z asari, sprawiających że Twoja strona internetowa może zarówno pobierać na bieżąco oraz aktualizować ogłoszenia z systemu asari, jak również wysyłać je do tego systemu.

Jest to bardzo wygodne oraz korzystne finansowo rozwiązanie dla firm zajmujących się nieruchomościami – takich jak na przykład biura nieruchomości. Jesteśmy autorami dedykowanej wtyczki do WordPressa oraz do wielu innych systemów CMS. Na Wasze życzenie możemy je dowolnie zmodyfikować oraz dostosować do potrzeb waszego biura nieruchomości.

Dzięki połączeniu z api ogłoszenia z nieruchomościami na Twojej stronie internetowej będą aktualizowane automatycznie, natychmiastowo po ich zmianie w systemie asari. To wygodne połączenie które oszczędzi pracy Tobie oraz Twojemu zespołowi, a także przyśpieszy Wasze działania. Wykonaliśmy taką integrację z asari między innymi na stronie internetowej biura nieruchomości którą możesz znaleźć w naszym portfolio.

Skontaktuj się z nami, a zintegrujemy Twój serwis z asari api. 

GŁÓWNE USŁUGI