System dla pracowników Leroy Merlin

Dedykowana aplikacja mobilna oraz internetowa dla pracowników

Klientem docelowym jest firma, która dzięki 25-letniej obecności na rynku jest liderem w produkcji grzejników, znana w całej europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku zdobyła ogromne uznanie wśród klientów, dostarczając produkty najwyższej jakości. W trakcie kiedy firma zajmowała się tym, co robi najlepiej, czyli produkcją i dystrybucją systemów grzewczych, my zajęliśmy się dedykowanym systemem internetowym, dzięki któremu firma zadbała o wygodę w dobieraniu ich rozwiązań dla pracowników partnerów biznesowych.

Wygodny system dla handlowców

Firma potrzebowała zaufanego partnera, który stworzy bezpieczny i wygodny system, który umożliwi pracownikom partnerów biznesowych w łatwy, wygodny i co najważniejsze szybki sposób dobierać i obliczać zapotrzebowanie na grzejniki dla pomieszczeń konsumentów.  Stworzyliśmy dla nich rozwiązanie, dzięki któremu w kilkanaście sekund są w stanie dobrać oraz zaprezentować odpowiednie rozwiązanie dla klientów, skracając czas nawet o 2000%, co pozwala na obsłużenie większej liczby klientów w tym samym czasie oraz udzielać większego wsparcia posprzedażowego. Dodatkowo aplikację posiada bazę wiedzy, gdzie handlowcy partnerów mogą zapoznać się ze szczegółami oferty producenta oraz całą bazą aktualnych produktów i nowości.

aplikacja mobilna w telefonie
system komputerowy i pracownicy z laptoptem

Optymalizacja czasu

Dzięki stworzeniu nowoczesnej aplikacji czas przeliczenia, doboru i przedstawienia klientowi odpowiedniego rodzaju ogrzewania dla jego domu został zoptymalizowany.

z 5 minut do

300
sekund

Komunikacja

W trakcie realizacji zlecenia prezentowaliśmy przez cały czas aktualną wersję prac na żywo, na naszym dedykowanym serwerze, dzięki czemu klient miał wgląd w postęp prac oraz mógł sugerować swoje niezbędne uwagi na bieżąco. W ten sposób osiągnęliśmy perfekcyjny wynik i aplikację, która spełnia oczekiwania zarówno klienta jak i jego pracowników oraz partnerów biznesowych.

aplikacja mobilna na telefonie
robotnik z aplikacją mobilną

Skuteczność naszego rozwiązania

Wystarczy dosłownie kilka kliknięć a konsument odwiedzający sklep partnerów handlowych klienta, otrzymuje od jego pracowników świetnie dobrane grzejniki, idealnie wyliczone w stosunku do rodzaju oraz powierzchni pomieszczenia. Dodatkowo aplikacja zna specyfikę branży i dba o to, aby wszystkie produkty pasowały do siebie oraz były poprawnie dobrane. Na koniec w kilka sekund umożliwia przesłanie listy niezbędnych grzejników oraz akcesoriów na maila i zrobienie spokojnych zakupów.

Cele klienta zostały spełnione w 100%.