Gra Mobilna Android dla obiektu UNESCO

Stworzenie gry mobilnej na system Android dla obiektu UNESCO.

 

Klient, obiekt wpisany na listę UNESCO, potrzebował doświadczonego softwarehous’u do zaprojektowania wyjątkowej gry mobilnej, która wzbogaciłaby doświadczenia zwiedzających dzieci. Potrzebował gry mobilnej na dotykowe urządzenia z systemem Android, która będzie nie tylko świetną rozrywką dla zwiedzających, ale również będzie niosła za sobą wartości edukacyjne, o które zadbał nasz partner.

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz wielu nowatorskich rozwiązań, dlatego podjęliśmy się zadania stworzenia gry, która nie tylko przyciągnie uwagę, ale również edukacyjnie wpłynie na młodszych odwiedzających obiekt UNESCO.

Od koncepcji po finalną wersję gry, dbaliśmy o każdy szczegół, zapewniając wspaniałe wrażenia wizualne i emocjonującą rozgrywkę, dopasowaną do unikalnych potrzeb naszego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją video z tej realizacji.

gra mobilna w przeglądarce internetowej

Gra mobilna i przeglądarkowa

Ze względu na zastosowane technologie, gra działała świetnie zarówno na urządzeniach wyposażonych w system android jak i w przeglądarce internetowej. W przypadku zaistnienia potrzeby biznesowej możliwe jest również sprawne skompilowanie gry na systemy oparte o iOS.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań gra mobilna mogła być w łatwy sposób na bieżąco pokazywana klientowi końcowemu, po wejściu na stronę internetową, bez konieczności ponownej instalacji na urządzeniach mobilnych android.

Cele klienta zostały spełnione w  100%

Gra oraz reszta atrakcji okazała się świetnym sukcesem do tego stopnia, że media nie pozostały obojętne. Obiekt klienta odwiedziło wiele redakcji, największych mediów w Polsce gdzie zaprezentowali odbiorcom ofertę obiektu dla najmłodszych odbiorców, składającą się ze Strefy Gier oraz wielu innych atrakcji.

gra mobilna na telewizorze z systemem android