EstiCRM i WordPress?

Czy system zarządzania nieruchomościami EstiCRM i WordPress to dobre połączenie? Zakładając, że nasza strona internetowa jest w pełni połączona z tym systemem oraz integracja przebiegła profesjonalnie, wówczas śmiało, można uznać, że strona internetowa oparta o system WordPress będzie idealnie współdziałała.

Czym jest EstiCRM?

Przyjazny i szybki system do obsługi klientów, przeznaczony dla branży nieruchomości

Jak możemy przeczytać na stronie producenta oprogramowania, służy ono do zarządzania oraz promowania ofert nieruchomości na wielu popularnych portalach. Mogą z niego korzystać zarówno biura nieruchomości jak i developerzy sprzedający mieszkania, domy, działki lub lokale.

Czy EstiCRM ten można zintegrować z innymi systemami?

Oczywiście, oferujemy również usługę integracji tego systemu CRM dla branży nieruchomości z wieloma innymi systemami CMS jak nie tylko WordPress, a nawet Joomla, Drupal, systemy oparte o Laravel itp. Dzięki temu oferty nieruchomości będą automatycznie pobierały się na Państwa stronach internetowych bez konieczności samodzielnego aktualizowania witryny, dzięki czemu oszczędzą Państwo wiele czasu.

Czym jest EstiCRM API?

Jest to interfejs programistyczny udostępniany przez producenta tego oprogramowania, umożliwiający naszej firmie połączenia się z nim w celu pobrania ofert na Twoją stronę internetową. Dzięki połączeniu z API możemy w wygodny sposób zintegrować Twoją stronę wraz z ich systemem. Integracja z EstiCRM API w skrócie pozwala na łączenie się z ich systemem oraz pobieraniem ogłoszeń nieruchomości w celu prezentacji oferty na Twojej stronie www, opartej o system WordPress lub jakikolwiek inny.

Czy oferty będą pobierały się automatycznie z EstiCRM?

Tak, dzięki integracji strony internetowej z systemem EstiCRM oraz jego interfejsem API wszystkie oferty na Twojej stronie będą aktualizowały się automatycznie, bez Twojej ingerencji, oszczędzając Twój czas oraz energię. W ten sposób zawsze masz pewność, że wszystkie oferty nieruchomości prezentują się świetnie na Twojej stronie internetowej.