Otomoto Api

Czym jest Otomoto Api?

Portal motoryzacyjny otomoto.pl udostępnia wszystkim sprzedającym możliwość integracji ich portalu z systemami zewnętrznymi opartymi o dowolną technologię, jak na przykład Laravel czy WordPress. Dzięki zastosowaniu integracji z API udostępnianym przez tę firmę możemy zarówno pobierać wszystkie ogłoszenia wraz z parametrami samochodów jak i dodawać nowe.

Pełna jego dokumentacja znajduje się pod tym adresem.

Integracja z WordPress lub WooCommerce

Potrzebujesz integracji otomoto api z systemem wordpress dzięki, której wszystko ogłoszenia dodane na otomoto będą automatycznie wyświetlały się na Twojej stronie internetowej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Najprostszą formą integracji jest automatyczne pobieranie ogłoszeń na stronę internetową, opartą o WordPress lub dowolny inny system zarządzania treścią. Wówczas wszystkie ogłoszenia pobierają się codziennie za pomocą API udostępnionego przez firmę otomoto.

Dedykowany system crm oparty o Laravel

Wdrażamy również dedykowane systemy CRM do zarządzania firmą, dzięki którym możesz zarządzać zarówno ofertami sprzedaży samochodów, klientami jak i wieloma innymi procesami w firmie. Dzięki nowoczesnemu systemowi, opartemu o najnowsze technologie prowadzenie Twojej firmy będzie znacznie wygodniejsze. Korzystając z dedykowanego systemu CRM, oszczędzasz wiele czasu i energii, którą możesz przeznaczyć na inne aktywności oraz rozwojowi swojej firmy na kolejnych ścieżkach.