Crm dla Fotowoltaiki

Jaki system CRM będzie najlepszy dla branży fotowoltaicznej, która w ostatnich latach zanotowała ogromny wzrost?

W ostatnich latach branża fotowoltaiczna stała się niezwykle popularna, ze względu na korzyści ekonomiczne, jakie niesie dla klientów montujących w swoich domach fotowoltaike. Wiele również pomogły dotacje z Uni Europejskiej. Dzięki tym trendom firmy zajmujące się montażem fotowoltaiki znacznie się rozrastają, a do zarządzania często potrzebują dedykowanych systemów CRM, dzięki którym praca staje się sprawniejsza oraz szybsza.


Napisz do nas i zapytaj o promocyjną ofertę na indywidualny system CRM dla branży fotowoltaicznej!


crm fotowoltaika

Jaki system CRM dla firmy montującej fotowoltaiki będzie najlepszy?

Nasza odpowiedź brzmi: autorski i dostosowany do potrzeb firmy.

Dzięki wdrożeniu autorskiego systemu CRM mamy pewność że Twoja firma doskonale się w nim odnajdzie oraz że będzie w pełni spójny z wszystkimi wypracowanymi w firmie procedurami. Dzieje się tak dlatego, ponieważ każdy element systemu jest z Tobą konsultowany oraz dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Jak bardzo system CRM usprawnia pracę firm z branży fotowoltaicznej?

Dobrze zaprojektowany system, przede wszystkim ułatwia codzienne prace oraz usprawnia działanie firmy z branży fotowoltaiki w każdym możliwym aspekcie. System CRM ułatwia zarządzanie pracownikami, pomaga w monitorowaniu faktur i płatności, automatycznie wylicza MOC oraz koszt instalacji fotowoltaiki wraz z prowizjami dla przedstawicieli handlowych. Dzięki skutecznemu wdrożeniu każdego dnia oszczędzamy czas oraz mamy pewność że każde działanie jest wykonywane znacznie bardziej precyzyjnie niż gdybyśmy robili je ręcznie, tradycyjną metodą.

Ile kosztuje dedykowany system CRM?

Stawka zależy od funkcjonalności która jest nam niezbędna, tak więc proces wdrożenia idealnego systemu CRM dla Twojej firmy zaczynamy od badania potrzeb i ustalania niezbędnej funkcjonalności. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oraz wyceny.