Na czym polega integracja z Asari Api?

Świadczymy usługę integracji z asari API która polega na tym że łączymy Twoją stronę internetową z systemem Asari Crm poprzez właśnie to API. Dzięki temu kiedy Ty i Twoi pracownicy dodajecie oferty swoich nieruchomości do systemu automatycznie aktualizują się one i pojawiają na stronie, przypisane do agenta który je dodał. Pozwala to oszczędzić bardzo wiele czasu na zarządzanie stroną internetową i staje się ona w ten sposób bezobsługowa pod względem zarządzania ofertami, gdyż zawsze są one aktualne oraz zgodne z bazą.

Wykonaliśmy bardzo wiele takich integracji i zajmujemy się integracją z asari od kilku lat. Nasze rozwiązania są sprawdzone oraz przetestowane przez wielu klientów.

integracja z asari api dla wordpressa

Dedykowane integracje z wybranym motywem

Nasze rozwiązania pozwalają na dowolną integrację z praktycznie każdym motywem. Dzięki czemu jeśli masz już zakupiony interesujący Cię motyw np. do WordPressa wówczas możemy dla Ciebie dostosować nasze rozwiązanie tak by było z nim w pełni zintegrowane. Wówczas otrzymujemy atrakcyjną stronę internetową zgodną z wizualnymi oczekiwaniami klienta oraz zintegrowaną z systemem asari. Możemy dla Was dostosować również wiele elementów z tej strony takich jak na przykład wyszukiwarkę itp. tak by Wasza strona www była w stu procentach zintegrowana z api asari oraz pozwalała na przykład wyszukiwać nieruchomości po cenie, agencie lub metrażu.

Dostosowanie portalu do integracji

Poza samym zintegrowaniem bazy danych asari z Twoją stroną możemy również dopasować wygląd całego portalu do Twoich potrzeb w ten sposób że oferty prezentowane na nim będą się świetnie prezentować. To bardzo dobre rozwiązanie dla biur nieruchomości którzy chcą w atrakcyjny sposób przedstawiać swoje nieruchomości oraz oferować klientom dodatkową reklamę na swojej stronie internetowej. Dodatkowo sama integracja z asari oraz jego systemem API sprawia że nie trzeba poświęcać czasu na jej aktualizację ponieważ występuje to automatycznie zaraz po dodaniu oferty w systemie asari crm.

Z jakimi systemami integrujecie asari api?

Możemy go zintegrować z każdym systemem, głównie skupiamy się na WordPressie ponieważ stanowi ponad 80% rynku ale jeśli posiadasz serwis internetowy na systemie Joomla, Drupal lub nawet dowolnym indywidualnym rozwiązaniu również możemy wykonać usługę integracji.