Kodowanie do WordPress z projektu graficznego

Potrzebujesz kodowania do systemu WordPress na podstawie projektu graficznego? Wykonujemy taką usługę z wykorzystaniem wszystkich najnowszych narzędzi jakie są dostępne. Możemy zakodować Twoją stronę internetową zarówno do Elementora, WP bakery lub innego buildera projektując do nich odpowiednie widgety jak i do innych rozwiązań.

Kodowanie z wykorzystaniem AFC

To najczęściej wybierana opcja. Jest stosunkowo ekonomiczna oraz możliwa do szybkiego wdrożenia, dzięki czemu wykorzystywana przez większość programistów na polskim rynku. Również wykonujemy kodowanie szablonów do WordPress z wykorzystaniem wtyczki Advanced Custom Fields. Dzięki wykorzystaniu AFC również masz duże możliwości ingerencji w wygląd strony bez wiedzy technicznej.

Kodowanie szablonu graficznego do Gutenberga

Jeśli potrzebujesz maksymalnej wydajności oraz optymalizacji i elastyczności to rozwiązanie jest dla Ciebie. Strona zakodowana do Gutenberga niczym nie różni się od strony użytkownika oraz wyszukiwarki internetowej od tej która została zakodowana bez użycia żadnego buildera. Dodatkowo jest to bardzo szybkie rozwiązanie które pozwala uzyskać najwyższe noty za prędkość ładowania. To rozwiązanie jest również najbardziej pracochłonne, ponieważ wymaga od nas stworzenia dedykowanych komponentów do systemu Gutenberg. Każdy element strony który będzie edytowalny jest wówczas programowany w JavaScriptcie z wykorzystaniem frameworku React. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest utworzenie środowiska w którym masz maksymalny wpływ na wygląd. Możesz nawet bez żadnej wiedzy technicznej zarządzać kolejnością elementów, szerokością i to bez użycia żadnego buildera! Dodatkowo żeby dokonywać wówczas zmian nie potrzebujesz wyższych umiejętności informatycznych.

Pod względem wydajności oraz możliwości edycji strony zakodowane za pomocą Gutenberga stoją na najwyższym poziomie jeśli chodzi o WordPressa. Samo stworzenie strony na tym rozwiązaniu wymaga od developera umiejętności związanych z frameworkiem React. Zaledwie mała część specjalistów od WordPressa posiada doświadczenie z tym frameworkiem co sprawia że to rozwiązanie jeszcze nie jest tak popularne, jednak jest najwydajniejsze i dające najwięcej możliwości.